Z Gminy Strzałkowo

1 Piotr Galan

Dyrektor Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Strzałkowie. Dyrektor Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Strzałkowie w latach 2012-2017 Prezes UKS Hagrard Strzałkowo. Zastępca prezesa Stowarzyszenia Rozwinąć Skrzydła. Instruktor piłki siatkowej i piłki nożnej. Trener Biofeedback EEG I stopnia.

2 Beata Wojtkowiak

Beata Wojtkowiak z domu Śmidowicz – córka Zofii i Stefana, strzałkowianka od urodzenia. Mężatka, matka dwóch synów – studenta Filipa i czwartoklasisty Maksymiliana. Nauczycielka języka niemieckiego, oligofrenopedagog i neurodydaktyk. Propagatorka efektywnych metod uczenia się i nauczania.

3 Rafał Frydrychowicz

Zmianami na lepsze zajmuję się od 30 lat. Jako dietetyk, pomagam ludziom zmienić chorobę w zdrowie. Jako fizjoterapeuta, pomagam ludziom zmienić ból w ulgę. Jako specjalista odnowy biologicznej oraz trener zdrowia pomagam ludziom zmienić zaniedbaną sylwetkę w wysportowaną. Nie boję się dużych kroków, a takie są potrzebne, aby dokonać dużych zmian. Z tą determinacją kandyduję do Rady powiatu słupeckiego, aby dokonać dla mieszkańców co najmniej kilku ważnych, odczuwalnych zmian na lepsze, między innymi poprzez projekty dotyczące strefy sportu i rekreacji, co zapewni młodym ludziom możliwości rozwoju, a ponadto poprzez projekty przygotowań terenów pod nowe inwestycje na terenie powiatu, które dadzą nowe miejsca pracy. Pozazawodowo udzielam się społecznie: jako nauczyciel z 18-letnim doświadczeniem dokształcam dzieci i młodzież z zakresu zdrowego stylu życia, aby sami od jak najwcześniejszych lat uczyli się wprowadzać w swoje życie pozytywne zmiany. Teraz chciałbym zrobić coś na znacznie większą skalę jako radny powiatu słupeckiego. Dziękuję za rozważenie mojej kandydatury.

4 Helena Tymm

Helena Tymm emerytka , zaangażowana w sprawy seniorów. Jako priorytet traktuje aktywizację senioralna oraz poprawę infrastruktury drogowej powiatu zlokalizowanej na obszarach wiejskich.

5 Piotr Kowalski

Piotr Paweł Kowalski wiek 48 lat od urodzenia zamieszkały w Strzałkowie. Absolwent Wydziału Budowy Maszyn Politechniki Poznańskiej specjalność: matematyka stosowana. Nauczyciel matematyki w ZSE w Słupcy, następnie w Szkole Podstawowej w Strzałkowie Od 2014 roku do dziś Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wólce w latach 2002-2014 Radny Rady Gminy Strzałkowo Przewodniczący Komisji Rewizyjnej (4 lata) później Przewodniczący Komisji Budżetowej (8 lat). Żonaty, dwoje dzieci córka Marcelina 17 lat, syn Kornel 9 lat. Zainteresowania: teleturnieje udział w takich jak Najsłabsze ogniwo (7000 zł) Gra w ciemno (2000 zł) Jeden z 10, strzał w dziesiątkę. Moje motto telewizja jest po to, żeby w niej występować, a nie żeby ją oglądać. Poza tym sport: siatkówka amatorsko i siłownia